ECODPF24

ECODPF24

PROCES REGENERACJI FILTRA

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, pełen profesjonalizm, doświadczenie, odpowiedzialność za przeprowadzoną usługę i elastyczność to cechy, które gwarantują zadowolenie Klienta.

Specjalizujemy się wyłącznie w regeneracji filtrów DPF, FAP, katalizatorów, zgłębiamy tematykę regeneracji filtrów oraz przyczyn ich nieprawidłowego działania. Doświadczenie i zorientowanie się na tę tematykę pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie.

UMÓW SIĘ NA ODBIÓR FILTRA

Proces obsługi Klienta, obsługi zlecenia zaczyna się już od pierwszego kontaktu. Zadzwoń do nas, umów dogodny dla Ciebie termin i miejsce* odbioru filtra, odbierzemy go od Ciebie, zregenerujemy i znów w dogodnym dla Ciebie terminie przywieziemy wyczyszczony filtr.

OCENA Stanu filtra

Regenerację rozpoczynamy od testu i oceny stanu filtra. Ten etap jest bezpłatny, jeżeli okaże się, że Twój filtr nie nadaje się do regeneracji powiadomimy Cię o powodach oraz zaproponujemy rozwiązanie.

analiza i raport

Kolejnym etapem jest analiza oraz sporządzenie szczegółowego raportu z przeprowadzonej regeneracji. Raport zawiera informacje m.in. o przeważającym rodzaju zabrudzenia, co może wskazywać na przyczynę, pomiar ciśnienia przed oraz po czyszczeniu, zdjęcia filtra przed oraz po czyszczeniu, zalecenia do dalszych działań, ewentualnych napraw samochodu, wskazówki, które pozwolą uniknąć, zminimalizować zabrudzenia filtra.

DEMONTAŻ FILTRA

Jeżeli nie masz możliwości wymontowania filtra, możemy zrobić to my lub umówimy Cię z jednym z naszych warsztatów partnerskich, który zrobi to za Ciebie.

czyszczenie filtra

Czyścimy filtry metodą hydrodynamiczną. Metoda ta pozwala na bezpiecznie czyszczenie, nie uszkadzające powłoki katalitycznej. Filtr zamocowany jest w pionie co pozwala na czyszczenie na całej powierzchni monolitu. Zregenerowany filtr odzyskuje nawet do 98% sprawności.

Doręczenie filtra

Po przeprowadzonej regeneracji zadzwonimy do Ciebie i ustalimy termin i miejsce* dostarczenia filtra. *Jeżeli znajdujesz się w lokalizacji powyżej 50km od nas możesz wysłać nam filtr kurierem lub my wyślemy kuriera do Ciebie aby odebrał filtr.

KONTAKT

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu. Chętnie doradzimy i podzielimy się wiedzą, którą uzyskaliśmy podczas licznych szkoleń oraz wieloletniego doświadczenia w zakresie serwisowania samochodów.

ADRES

Wandy 29a, 41-407 Imielin
NIP: 222 023 98 85
tel: +48 514 372 892
tel: +48 514 372 913
www.ecodpf24.pl
ecodpf24@gmail.com

Odwiedź nas na Facebooku